Pracovní stůl
Zdroj: https://www.costco.com/Digital-Height-Adjustable-L-Shape-Desk-with-Hutch%2c-Lateral-File-and-36%E2%80%9D-Commercial-Bookcase%2c-White.product.100309562.html

Pracovní stůl

Začlenit pohyb do svého každodenního života. Kus Souprava Uptown 3 obsahuje pracovní stanici ve tvaru písmene L, který je vybaven digitálním výškově nastavitelný displej stůl s úložným skříňce a Hutch, boční soubor a knihovny. Vybavit svou kancelář s nejnovějšími technologiemi, které vám umožní sedět nebo stát při práci, což umožňuje celou řadu pozic v průběhu dne. Zdraví je všechno o pohybu, workstation Uptown vám umožní rychle a tiše nastavit návrat od 28 „do 45“ H. Digitální paměť spínač displeje, který se nachází na přední hraně návratu, má čtyři paměťové pozice, skvělé pro sdílené pracovní prostředí. Stacionární police pod stůl výškově nastavitelné umožňuje pohodlné skladování. Získejte pohybující se v Uptown, řešení Bestar k dnešní moderní kanceláře.

Workstation tvaru L s Výškově nastavitelné tabulce:
Barva: bílá
Odolné 1 „2,5 cm obchodní třídě pracovní plochy s melaminovou úpravou, které jsou odolné škrábancům, skvrny a popáleniny.
Volně stojící výškově nastavitelný stůl; nastavitelná od 28 „do 45“ s vysokým
Digitální paměť display switch se čtyřmi paměťovými pozicemi
Elektrický mechanismus; napětí 110V
Hutch s otevřenou a uzavřenou skladovací sekcích
Flipper dveře na králíkárna
Podstavec zahrnuje dvě užitné zásuvky a zásuvku jednoho souboru na kuličkovými ložisky skluzavky
plně reverzibilní
Připravený k montáži, nutná montáž.
Vyrobeno v Kanadě