Kanceláře v business parku
Zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/Business_park#/media/File:CabrilloBusinessPark-1.png

Kanceláře v business parku

Obchodní parku nebo v kanceláři park je oblast země, v níž je mnoho kancelářských budov seskupeny dohromady. Všechny práce, která jde na komerční, není ve velkém měřítku průmyslový ani obytná. [Upravit překlad] První kancelář park se otevřel v Mountain Brook, Alabama, na počátku roku 1950, aby se zabránilo rasové napětí v centrech měst.

Tito jsou populární v mnoha příměstských lokalitách, kde vývoj je levnější, protože nižší náklady pozemků a nižších stavebních nákladů na vybudování širší, ne nutně vyšší. Některé firmy dávají přednost větší Slzičkové jako efektivnější, což snižuje ztrátu času pohybující se mezi patry. Oni jsou také často nachází v blízkosti dálnic nebo hlavních silnic pro snadný přístup.

Prostory uniknout kontrolu nad postaveného říše: mezery mezi fragmenty nepropojených rezidenčních projektů, mezery mezi urbanizovaných zón, opuštěné zemědělské půdy, atd. Nový přístup k prostorovým organizaci vzniká s lehkostí, která charakterizuje žádné nové spotřební zboží, což je přístup, který zpochybňuje konvenční odkazy urbanismu: takzvaná „obchodní, průmyslové, obchodní a zábavní park“.

Urbanizované parku původně vyskočil z hybridizaci zahradního města a anglosaských modelů univerzitního kampusu. Přijala bývalý je nízkopodlažních budov a pozornost na volné prostranství jako způsob utváření prostředí, a ten je autonomní konstrukcí. Stručně řečeno, parky jsou tematické okrsky autonomních architektonických kulis uspořádaných kolem parkovišť a komunálních služeb, a jsou umístěny na nejvíce přístupných místech metropolitní silniční sítě.
(José María Ezquiaga (listopad-prosinec 1998) „Město: Folds a Pieces“. AV monografie 74:.. 4-11).