12 nejsuprovějších kanceláří světa
Zdroj: http://www.boredpanda.com/coolest-offices-in-the-world/

12 nejsuprovějších kanceláří světa

Některé úřady může být nudné a dusno, ale rozhodně ne ty – udělali jsme seznam nejlepších a nejvíce dobře navržených kancelářských ploch ve světě.
Ne všechny pracovní prostory byly vytvořeny rovné – některé mohou snížit morálku pracovníků, zatímco jiní mohou udržet je šťastný a inspirovat je, aby se více energičtí a kreativní. Pro firmy jako Google, které vyžadují inteligentní, kreativní a in-poptávka pracovníků, takové kanceláře poskytují konkurenční výhodu, když se snaží přilákat mladé a inteligentní zaměstnanců.
Existuje mnoho různých způsobů, jak kancelářskou obstarávat svých zaměstnanců. Některé z těchto úřadů mají sportovní zařízení, které pomáhá snižovat stres pracovníci nebo získat jejich krev teče (což je vždy důležité, pokud budete sedět za stolem celý den). Jiní mají salonky, kde mohou pracovníci odpočinout a cítit jako doma. Na některých snímcích kanceláře jsou navrženy tak, aby podporovaly pracovníky na více tvořivě nebo hravě myslet.
Některé z těchto myšlenek použitých v těchto kancelářích se překrývají se seznamem úžasných domů nápady psali jsme o, zatímco jiní jsou specifické pro pracovní prostředí. To dává smysl, nicméně, protože úřady někdy může jevit jako druhý domov!
Říkali jsme si ujít kancelář? Neváhejte a sdílet obrázky z vašeho pracovního prostoru v komentářích!